قیمت لباسشویی اسنوا - قیمت لباسشویی دوو - قیمت ساید بای ساید اسنوا - قیمت ساید بای ساید دوو - قیمت یخچال اسنوا - قیمت یخچال دوو

0
سبد خرید خالی است!
محصولات شما به روز رسانی
ورود ثبت

ورود

54495 - 021

snowa-logo-401

Daewoo-logo-50m

tecnogas-logo850

چگونه به انتخاب سنتر اعتماد کنیم ؟؟؟

enamad

انتخاب سنتر فقط یک فروشگاه اینترنتی نیست !!!

1. انتخاب سنتر یک انتخاب مطمئن برای خرید اینترنتی شما مشتریان گرامی می باشد. اخذ نماد اعتماد الکترونیکی (اینماد) از مرکز توسعه تجارت الکترونیکی گواه بر این ادعا است.

 

2. فروشگاه انتخاب سنتر عرضه کننده و نماینده رسمی شرکت های  دوو ( daewoo ) ، اسنوا ( snowa ) ، تکنوگاز ( tecnogas ) ، بوش ( bosch ) ، دلمونتی ( delmonti ) 

و  بایترون ( bitron ) و . . . می باشد.     

              

تمامی این محصولات با ضمانت نامه اصلی شرکتی ارائه می گردد. برای اطمینان از صحت گفته ما می توانید وارید سایت رسمی شرکت ها شوید و در قسمت لیست نمایندگی ها نمایندگی تهران به نام آقای ارباب ( انتخاب سنتر ) را مشاهده کنید .


3. انتخاب سنتر دارای شرکت ثبتی و فعال به نام شرکت آریا تجارت گستر احسان می باشد که شما می توانید با کارشناسان انتخاب سنتر تماس گرفته و این شماره ثبتی را دریافت کنید تا با ورود این شماره در قوه قضاییه اطلاعات ثبتی ما را دریافت نمایید .

 

4. انتخاب سنتر از بانک ملت مجوز درگاه اینترنتی دریافت کرده است که این درگاه به نام شرکت آریا تجارت گستر احسان می باشد با ورود به قسمت پرداخت از طریق درگاه بانک می توانید از این امکان برخوردار شوید .

 

5. و همچنین انتخاب سنتر دارای نمایشگاه و فروشگاهی به وسعت 400 متر در قلب بازار لوازم خانگی ایران به نام هایپر خلیج فارس می باشد که می توانید از نزدیک تمام کالا ها را مشاهده و بررسی کنید :

 

( مشاهده نمایشگاه هایپر خلیج فارس )

 

اعتماد